Ponad 50 pań wzięło udział w spotkaniu „Jestem piękna”!

Ponad 50 pań uczestniczyło w pierwszym z naszych w ramach akcji „Marzec miesiącem Kobiet” we włoszczowskiej kawiarni „Wolna kawka”. Podczas eventu panie mogły wysłuchać porad kosmetologa i wizażystek oraz skorzystać z bezpłatnych porad urodowych. Otrzymały też darmowe próbki kosmetyków i karty rabatowe.

2 marca w „Wolnej kawce” włoszczowska fundacja zorganizowaliśmy pierwsze z cyklu pięciu bezpłatnych wydarzeń pod hasłem „Jestem piękna”. W wydarzeniu wzięła udział kosmetolog Angelika Świstak oraz wizażystki: Wiktoria Bąk, Michalina Gacia oraz Aleksandra Sobańska. To spotkanie pokazało nam, że kobiety w naszym powiecie są zainteresowane takimi wydarzeniami, bo frekwencja naprawdę nas mile zaskoczyła. Mamy nadzieję, że kolejne wydarzenia również przyciągną panie. Kolejne spotkanie organizujemy wraz z OSiR już 6 marca pod hasłem „Jestem aktywna”, gdzie kobiety będą miały okazję poćwiczyć i skorzystać z porad specjalistów. Chcemy trochę rozruszać panie na wiosnę, a maraton fitness będzie ku temu doskonałą okazją.

Adresy partnerów naszej akcji:

WŁOSZCZOWA

Restauracje i kawiarnie

Villa Aromat, ul. Jędrzejowska 74
Wolna kawka, ul. 1 Maja 4

Salony kosmetyczne & make-up

Studio zdrowia i urody Monika Kowalska, ul. Przedborska 1 (I piętro)
Gabinet Kosmetologii & Make-up, ul. Przedborska 10a (I piętro)
Atelier Piękna. Pracownia Zmian Pozytywnych (zniżka na kosmetyki marki MARY KAY), ul. Czarnieckiego 9

Salony fryzjerskie

Salon Fryzjerski Freszz, ul. Żwirki 28
Gold Style, ul. Nowa 2

Odzież, obuwie, dodatki

Avanti, ul. Żwirki 4 Vattaro, Plac Wolności 23
Omega Mega Moda, ul. Mickiewicza 10
Luu Butik, Plac Wolności 33
Butik odzieżowo-obuwniczy „Outlet” M. T., Plac Wolności 11/2
Galanteria skórzana - Zieliński, ul. Partyzantów 8
Lulibaby Justinex.pl – sklep internetowy

Rozrywka i sport

OSiR Włoszczowa, ul. Wiśniowa 2, ul. Wiśniowa 43
Kino Muza, ul. Wiśniowa 19
Studio Figura Włoszczowa, ul. Wesoła 10

Drogerie i sklepy zielarskie

Sklep Zielarsko-Medyczny "Na Zdrowie", ul. Mickiewicza 7
Jasmin, ul. Wigury 6

Biżuteria

Loombard, ul. Sienkiewicza 4
Zieliński Jubiler, ul. Partyzantów 8