Monodram „Mamy problem” we Włoszczowie

W ubiegły piątek, 23 marca po raz kolejny w tym miesiącu zorganizowaliśmy spotkanie dla kobiet. Tym razem pod hasłem „Jestem sobą”. Na wydarzeniu pojawiła się znana i lubiana położna Ewa Nowak, psycholog Monika Kotulska, a także aktorka Magdalena Bochan-Jachimek ze swym monodramem „Mamy problem”. W spotkaniu wzięło udział ponad 50 pań.

Kolejne spotkanie w ramach „Marca miesiącem Kobiet” organizowanego przez nas odbyło się pod hasłem „Jestem sobą”. Współczesny świat przed kobietami stawia wiele wyzwań – często muszą pogodzić rolę kobiety, żony, matki i pracownicy. Pragnęłyśmy pokazać kobietom, że nie muszą być idealne we wszystkim, a w życiu chodzi o to, by akceptować siebie taką, jaką się jest. W trakcie wydarzenia odbyło się spotkanie z psycholog Moniką Kotulską, która opowiedziała o tym, jak budować pewność siebie. Mamy nadzieję, że spotkanie z psychologiem uświadomiło paniom, że warto czasem pomyśleć o sobie i swoich potrzebach. W tym dniu z prezentacją pojawiła się również położna Ewa Nowak, która opowiadała o faktach i mitach macierzyństwa. Na swoje wydarzenie zaprosiliśmy również artystów z Gdyni. Na sali bankietowej Villi Aromat został wystawiony spektakl „Mamy problem”. Premiera spektaklu odbyła się w Teatrze Gdynia Główna i został on bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i recenzentów. To monodram wielokrotnie nagradzany, a dodatkowo – podejmuje temat bliski wielu kobietom, czyli macierzyństwo.