Pokonajmy ból Maja prosi Was o pomoc

Maja urodziła się zdrowa, jednak jako niemowlę przeszła opryszczkowe zapalenie opon mózgowych, które uszkodziło trwale mózg dziewczynki. Od tego czasu wymaga całodobowej opieki – nie chodzi, ma zesztywniałe stawy, nie mówi i niedowidzi. – Maja jest dzieckiem leżącym, całkowicie ode mnie uzależnionym – karmię ją, przebieram, noszę. Wymaga całodobowej opieki, całkowitego zaangażowania – relacjonuje mama dziewczynki. W stanie, w jakim znajduje się obecnie Maja, konieczna jest stała rehabilitacja, która pozwoli pokonać zesztywnienie ciała. –Moja córka musi być rehabilitowana, bo w przeciwnym razie – dojdzie do przykurczy, powodujących ogromny ból. Dzięki rehabilitacji Maja nie będzie cierpieć – dodaje pani Bożena. Mamy dziewczynki nie stać na dodatkowe, domowe wizyty fizjoterapeuty, dlatego wszystkich ludzi dobrej woli prosi o pomoc w sfinansowaniu leczenia córki. –Moim pragnieniem jest to, bym mogła zapewnić Mai profesjonalną opiekę medyczną, co umożliwi jej lepsze funkcjonowanie. Nie chcę, by moja córka cierpiała – kończy pani Bożena