„Jestem zdrowa” babskie spotkanie przy kawie

We wtorek, 13 marca – kobiety spotkały się w restauracji Villa Aromat, by porozmawiać o zdrowiu. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego nie mogliśmy pominąć tego tematu podczas „Marca miesiącem Kobiet”. Jedno ze spotkań pod hasłem „Jestem zdrowa” postanowiliśmy właśnie mu poświęcić. Zaprosiliśmy ekspertów, by to oni opowiedzieli o to, jak kobieta powinna dbać o siebie w tym aspekcie. Na spotkaniu fundacji pojawił się ginekolog-onkolog Leszek Smorąg oraz Agnieszka Jaros ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Przeprowadzili prelekcję dotyczącą raka szyjki macicy oraz piersi. Podczas wydarzenia założycielka naszej fundacji podzieliła się swoimi doświadczeniami w walce z chorobą nowotworową. W trakcie spotkania o zdrowym odżywianie i jego wpływie na prawidłowe funkcjonowanie organizmu opowiadał dietetyk Dariusz Ciszek. Spotkanie potrwało nieco ponad dwie godziny. To już trzecie wydarzenie w ramach „Marca miesiącem Kobiet”. Kolejne odbędzie się już 23 marca o godz. 18.00 w sali bankietowej Villi Aromat.