Przed nami wydarzenie „Jestem sobą”

23 marca o godz. 18.00 będzie można zobaczyć monodram „Mamy problem” w wykonaniu gdyńskiej artystki Magdaleny Bochan-Jachimek. Aktorka pojawi się ze spektaklem w ramach naszej akcji „Marzec miesiącem Kobiet”. Sztukę będzie można obejrzeć w sali bankietowej Villi Aromat. Monodram poprzedzi prelekcja położnej Ewy Nowak oraz psycholog Moniki Kotulskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Być sobą

Kolejne spotkanie w ramach „Marca miesiącem Kobiet” odbędzie się pod hasłem „Jestem sobą”. Współczesny świat przed kobietami stawia wiele wyzwań – często musimy pogodzić rolę kobiety, żony, matki i pracownicy. A jak to zrobić, gdy doba ma zaledwie 24 godziny? Chcemy pokazać kobietom, że nie muszą być idealne, a w życiu chodzi o to, by akceptować siebie taką, jaką się jest. W trakcie wydarzenia odbędzie się spotkanie z psycholog Moniką Kotulską, która opowie o tym, jak budować pewność siebie. Kobieta musi lubić samą siebie, by lubić innych. Mamy nadzieję, że spotkanie z psychologiem uświadomi paniom, że warto czasem pomyśleć o sobie. W tym dniu z prezentacją pojawi się również położna Ewa Nowak, która opowie o macierzyństwie – jak się na nie przygotować, jak zmienia się ciało i psychika kobiety pod jego wpływem.

Dla mam i nie tylko

Na nasze wydarzenie zaprosiliśmy również artystów z Gdyni. Na sali bankietowej Villi Aromat zostanie wystawiony spektakl „Mamy problem”. To sztuka skierowana do szerokiej publiczności ze szczególnym uwzględnieniem rodziców, a także osób planujących potomstwo. Premiera spektaklu odbyła się w Teatrze Gdynia Główna i został on bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i recenzentów. To monodram wielokrotnie nagradzany, a dodatkowo – podejmuje temat bliski wielu kobietom, czyli macierzyństwo. Doskonale pasuje nam do konwencji „Marca miesiącem Kobiet”. Jak zaznaczają twórcy – jest to spektakl, który w śmieszny, ale i wzruszający sposób pokazuje rewolucję spowodowaną pojawieniem się potomka. Właśnie o pierwszych miesiącach macierzyństwa i związanym z nim emocjonalnym rollercoasterze opowiada ten monodram. Jest zabawny, straszny i wzruszający – tak jak to w prawdziwym życiu bywa. Jeśli masz dziecko, planujesz mieć dziecko, lub byłaś dzieckiem – warto ten spektakl zobaczyć! Wydarzenie pod hasłem „Jestem sobą” odbędzie się 23 marca o godzinie 18.00 w sali bankietowej Villi Aromat (ul. Jędrzejowska 74 – Włoszczowa). Udział w spotkaniu jest bezpłatny.